logo
ajax loader
Aktualności

Nasza lampa nagrodzona za wysoką jakość i design na międzynarodowej arenie!

          Jeden z naszych produktów z serii oświetlenia do łóżka, lampa FLEXI zdobyła nagrodę Red Dot Design Awards, która uznawana jest na całym świecie jako jedna z najbardziej prestiżowych w dziedzinie wzornictwa przemysłowego i przyznawana jest od ponad 60 lat w niemieckim Design Zentrum Nordrhein Westfalen w Essen.

Jesteśmy dumni z faktu, iż wśród producentów i projektantów z 54 krajów, 5500 zgłoszeń z całego świata nasz produkt został doceniony za wysoką jakość i innowacyjność. Jesteśmy również pierwszym laureatem nagrody, wśród producentów akcesoriów do mebli w Polsce.

Lampa Flexi cieszy się dużym zainteresowaniem i odpowiada na potrzeby klientów, którzy poszukują nowoczesnych i kreatywnych rozwiązań do swojej sypialni, ale nie tylko piękny kształt zadecydował o sukcesie produktu. Lampa podoba się również zwolennikom praktycznych i szybkich rozwiązań.

 Każdy detal i funkcja lampy została zaprojektowana tak, aby sprawić by czas wolny, którego tak naprawdę nam na co dzień bardzo brakuje był po prostu przyjemniejszy. Sam nowoczesny i minimalistyczny kształt lampy będzie pięknym dodatkiem Twojego łóżka, a zróżnicowana paleta kolorystyczna zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta. Jednak istota produktu tkwi w szczegółach. Elastyczna szyjka pomoże Ci skierować światło dokładnie w takim kierunku jaki będzie najlepszy dla Ciebie. Dzięki temu lampa jest bardzo wygodna w użytkowaniu, a czytanie tradycyjnych papierowych form staje się czystą przyjemnością. Za to zwolennicy bycia on-line dzięki wbudowanej ładowarce USB naładują swoje smartfony i tablety. Łatwy montaż dodatkowo wpływa na potencjał lampy.

Dlaczego FLEXI?

Nowoczesny, elastyczny kształt, łatwość montażu i połączenie pomiędzy lampą oraz ładowarką USB!