Slot Gacor
https://aktasidangma.gkjw.or.id/aset/js/sgacor/https://perpustakaan.poltekkesjkt2.ac.id/wp-content/plugins/https://tendik.unand.ac.id/images/https://aktasidangma.gkjw.or.id/vendor/sgacor/https://tendik.unand.ac.id/images/sgacor/
Start - Furnika
logo
ajax loader
Aktualności

 

 

Furnika dołącza do prestiżowego grona producentów oświetlenia 

Z dumą ogłaszamy, że wraz z dniem 1 grudnia 2021 nasza firma stała się członkiem Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego „Pol-lighting”, który zrzesza wiodących producentów źródeł światła i profesjonalnego sprzętu oświetleniowego.

Ideą ogólnopolskiej organizacji Pol lighting jest łączenie producentów branży oświetleniowej w celu integracji środowiska na rzecz rozwoju i ochrony rynku oświetleniowego oraz reprezentowania interesów członków w realiach dynamicznie rozwijającej się gospodarki w strukturach Unii Europejskiej. Związek reprezentuje 80% polskiego rynku źródeł światła. Współpracuje także z organami administracji rządowej i instytutami naukowo-badawczymi.  Jedną z głównych misji zrzeszenia jest podnoszenie innowacyjności i konkurencyjności sektora oświetleniowego.

Naszej firmie przyświecają podobne wartości. Staramy się  szukać innowacyjnych rozwiązań, wytyczać nowe trendy, co przekłada się na stale rosnąca liczbę klientów w kraju i za granicą. Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów, a także zapewniać wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów.
 
 
 
 
 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Jeżeli wyrażasz zgodę kliknij w przycisk