logo
ajax loader
Aktualności

Furnika Bluetooth LED Controller

                        Wszyscy wiemy, iż o ile przebywanie w naturalnym świetle wpływa na poprawę samopoczucia i wszystkie procesy biologiczne, które w nas zachodzą, o tyle światło sztuczne nie jest dla nas tak korzystne. A prawdą jest, że to właśnie w obecności światła sztucznego spędzamy najwięcej czasu, czy to w pracy, czy w domu.  W dobie wszechobecnej technologii i oświetlenia LED, odpowiednio dostrojone światło sztuczne może jednak bardzo pozytywnie wpłynąć na przestrzeń i człowieka.

Wychodząc w stronę Waszych potrzeb znaleźliśmy rozwiązanie jak szybko i efektowanie zmieniać charakter wnętrza, mebla i swojego samopoczucia poprzez światło LED! Dzięki aplikacji, możesz sterować oświetleniem LED wybierając tryb na jaki akurat masz ochotę, a co najważniejsze z każdego miejsca Twojego domu i tak często jak tego potrzebujesz.

Wystarczy, że za pomocą aplikacji poprzez Bluetooth połączysz przygotowany zestaw oświetlenia z Smartfonem lub tabletem. Dzięki takiej możliwości sterowanie światłem nigdy nie było tak łatwe! Zaproponowaliśmy prosty i intuicyjny wygląd aplikacji, który pozwala na jej łatwe użytkowanie.

Możesz wybrać z pośród 3 różnych paneli sterujących światłem LED:

Aplikacja posiada również 6 trybów, które pozwalają na zmianę atmosfery od stroboskopu po gładkie przejścia kolorów.

Zobacz ulotkę

Pobierz instrukcję

 

 

 

Aplikacja jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.