Informacje dodatkowe
| Kolor obudowy | Biały opal |
|---|---|
| Barwa światła do wyboru | Biały ciepły, Biały zimny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Żółty, RGB |
PROFIL 10×20 to surowy profil przeznaczony do montażu taśmy LED w meblach oraz zabudowach. Prosta, zamknięta forma o wymiarach 10 × 20 mm pozwala na uzyskanie liniowego oświetlenia i uporządkowane prowadzenie źródła światła.Profil przystosowany jest do montażu nawierzchniowego, a jego konstrukcja umożliwia osadzenie taśmy LED wewnątrz obudowy. Montaż realizowany jest przy użyciu taśmy dwustronnej.
Kompaktowe wymiary pozwalają na zastosowanie w miejscach o ograniczonej przestrzeni, a prosta forma dobrze komponuje się z powierzchnią mebla.
Profil dostępny jest na zamówienie, w różnych długościach. Do profilu użytkownik może dobrać taśmę LED spośród kilku dostępnych wariantów, w zależności od oczekiwanego efektu świetlnego.
| Kolor obudowy | Biały opal |
|---|---|
| Barwa światła do wyboru | Biały ciepły, Biały zimny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Żółty, RGB |